}
Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Strážský pohár

11 června @ 6:30 - 12 června @ 17:00

sraz na víkendové závody:  11.6.2022 mezi 12:30 – 12:45 před bazénem ve Stráži pod Ralskem.

Sebou věci na závody (plavky, brejličky, ručník, boty na bazén, oddílové tričko (kdo má, jinak jakékoliv), svačina, pití)

Spoluúčast : 250 Kč

pouze Vojta Zhouf a Adam Konečný 150 Kč

BERNKOPF Radek 2012 PKLbc

Datum Disciplína Kvalifikační čas
11.06.2022 2 50 K 00:54.74
11.06.2022 8 50 Z 1:03.65
11.06.2022 12 100 K 2:02.27
12.06.2022 32 50 P 1:11.25
12.06.2022 34 100 Z 2:17.09

BRABEC Radim 2012 PKLbc

Datum Disciplína Kvalifikační čas
11.06.2022 2 50 K 00:54.67
11.06.2022 8 50 Z 1:04.79
11.06.2022 12 100 K 2:04.50
12.06.2022 32 50 P 1:05.68
12.06.2022 34 100 Z 2:20.25

BRODSKÝ Max 2014 PKLbc

Datum Disciplína Kvalifikační čas
11.06.2022 2 50 K 1:05.12
11.06.2022 8 50 Z 1:04.63

HANUŠOVÁ Lucie 2012 PKLbc

Datum Disciplína Kvalifikační čas
11.06.2022 1 50 K 00:47.19
11.06.2022 7 50 Z 00:57.63
11.06.2022 11 100 K 2:30.00 ručně zadán

KAŠŠE Jakub 2011 PKLbc

Datum Disciplína Kvalifikační čas
11.06.2022 2 50 K 1:07.51
11.06.2022 8 50 Z 1:12.24
11.06.2022 12 100 K 2:30.00 ručně zadán

KAŠŠE Matěj 2013 PKLbc

Datum Disciplína Kvalifikační čas
11.06.2022 8 50 Z 1:00.00 ručně zadán
11.06.2022 2 50 K 1:00.00 ručně zadán

KONEČNÝ Adam 2011 PKLbc

Datum Disciplína Kvalifikační čas
11.06.2022 2 50 K 00:49.20
11.06.2022 12 100 K 1:52.74
12.06.2022 32 50 P 00:59.14 ručně zadán

KUČEROVÁ Rozárie 2011 PKLbc

Datum Disciplína Kvalifikační čas
11.06.2022 1 50 K 00:38.93
11.06.2022 7 50 Z 00:43.93
11.06.2022 11 100 K 1:31.42
12.06.2022 31 50 P 00:53.61
12.06.2022 33 100 Z 1:40.39

MALIK Solomiya 2013 PKLbc

Datum Disciplína Kvalifikační čas
11.06.2022 1 50 K 1:12.44
11.06.2022 7 50 Z 1:17.93
12.06.2022 31 50 P 1:20.00 ručně zadán
12.06.2022 33 100 Z 2:52.68

PERNIČKOVÁ Laura 2013 PKLbc

Datum Disciplína Kvalifikační čas
11.06.2022 1 50 K 00:51.49
11.06.2022 7 50 Z 00:56.05
12.06.2022 31 50 P 1:20.00 ručně zadán
12.06.2022 33 100 Z 2:00.40

SCHMIDTOVÁ Lucie 2012 PKLbc

Datum Disciplína Kvalifikační čas
11.06.2022 1 50 K 00:46.72
11.06.2022 7 50 Z 00:51.30
11.06.2022 11 100 K 1:47.38
12.06.2022 31 50 P 1:07.57
12.06.2022 33 100 Z 1:53.87

SEIFERTOVÁ Jana 2013 PKLbc

Datum Disciplína Kvalifikační čas
11.06.2022 1 50 K 00:49.22
11.06.2022 7 50 Z 00:57.00

ZHOUF Filip 2013 PKLbc

Datum Disciplína Kvalifikační čas
11.06.2022 2 50 K 1:16.32
11.06.2022 8 50 Z 1:11.05

ZHOUF Vojtěch 2011 PKLbc

Datum Disciplína Kvalifikační čas
11.06.2022 2 50 K 00:59.50
11.06.2022 8 50 Z 1:07.34
11.06.2022 12 100 K 2:23.31

ČEJKA Jakub 2011 PKLbc

Datum Disciplína Kvalifikační čas
11.06.2022 2 50 K 00:43.42
11.06.2022 8 50 Z 00:52.50
11.06.2022 12 100 K 1:40.57
12.06.2022 34 100 Z 1:55.02
12.06.2022 32 50 P 00:56.31 ručně zadán

 

Podrobnosti

Zahájení:
11 června @ 6:30
Ukončení:
12 června @ 17:00
Rubrika Akce:

Místo konání

Bazén Stráž pod Ralskem
Pionýrů 168
Stráž pod Ralskem, 471 27 Česká republika
+ Google Mapa