}

Rozpis tréninků podle družstev

Tréninky

27.9. – plaveme dle rozvrhu

28.9. – plavou pouze družstva 1 + 2 + 3.1 – dopo 8,00-10,00 a odpo 15,30-17,00

 

Hygienické podmínky 09/2021

Čestné prohlášení – VZOR

Seznam členů jednotlivých družstev 2021/2022 :

Družstvo 1                      Družstvo 3.1                    Družstvo 4.1              Družstvo 5.1

Družstvo 2                      Družstvo 3.2                    Družstvo 4.2             Družstvo 5.2

Družstvo 6                      Družstvo 3.3

Dálkové Plavání            Zimní plavání

ROZVRH TRÉNINKŮ 2021/2022 platný od 1.9.2021
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
06.00
1. družstvo
06.00
07.00
1. družstvo
06.00
07.00

2. družstvo
06.00
07.00
07.00
08.00
09.00
1. družstvo
dle domluvy
09.00
11.00
10.00
Zimní plaváníLesní koupaliště
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
3.1 družstvo
50 m
15.30
17.00

1. družstvo
Sucháč
16.00
17.00
1. družstvoZŠ Husova

5.1 družstvo
16.00
17.00

2. družstvo
16.00
17.30

1. družstvo
17.30
19.00
2. družstvo
50
15.30
17.00

5.2 družstvo
16.00
17.00

Zimní plavání
Lesní koupaliště
16.30
17.30

1. družstvo
17.00
18.30
3.2 družstvo
15.30
17.00

3.1 družstvo
50 m
15.30
17.00

4.1 družstvo
A
16.00
17.00

1. družstvo
16.30
18.30

4.2 družstvo
A
17.00
17.45

4.1 družstvo
B
17.00
18.00

3.3 družstvo
17.00
18.30

2. družstvo
17.00
18.30

4.2 družstvo
B
17.45
18.30

4.1 družstvo
C
18.00
19.00
5.1 družstvo
15.30
17.00

5.2 družstvo
16.00
17.00

2. družstvo
Sucháč
16.00
17.00
2. družstvoZŠ Husova

Zimní plavání
16.30
17.30
Zimní plaváníLesní koupaliště
2. družstvo
50 / 25
15.00
16.30

3.1 družstvo
25 / 50
15.00
16.30

4.2 družstvo
C
16.00
17.00

3.3 družstvo
25 m
16.30
17.30

3.2 družstvo
16.30
18.00

1. družstvo
25
17.30
19.00
16.00
17.00
18.00
1. družstvo
18.00
19.30
19.00
6. masters
Masters 25+
19.00
20.00

Pondělí

  • 3.1 družstvo
    15.30 - 17.00
  • 1. družstvo
    16.00 - 17.00
  • 16.00 - 17.00
  • 2. družstvo
    16.00 - 17.30
  • 1. družstvo
    17.30 - 19.00

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

  • 1. družstvo
    09.00 - 11.00

Neděle

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
06.00
1. družstvo
06.00
07.00
1. družstvo
06.00
07.00
07.00
08.00
09.00
1. družstvo
dle domluvy
09.00
11.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
1. družstvo
Sucháč
16.00
17.00
1. družstvoZŠ Husova
1. družstvo
16.30
18.30
17.00
1. družstvo
17.30
19.00
1. družstvo
17.00
18.30
1. družstvo
25
17.30
19.00
18.00
1. družstvo
18.00
19.30
19.00

Pondělí

  • 1. družstvo
    16.00 - 17.00
  • 1. družstvo
    17.30 - 19.00

Úterý

  • 1. družstvo
    06.00 - 07.00
  • 1. družstvo
    17.00 - 18.30

Středa

  • 1. družstvo
    16.30 - 18.30

Čtvrtek

  • 1. družstvo
    06.00 - 07.00
  • 1. družstvo
    18.00 - 19.30

Pátek

  • 1. družstvo
    17.30 - 19.00

Sobota

  • 1. družstvo
    09.00 - 11.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
06.00
2. družstvo
06.00
07.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
2. družstvo
50
15.30
17.00
2. družstvo
50 / 25
15.00
16.30
16.00
2. družstvo
16.00
17.30
2. družstvo
Sucháč
16.00
17.00
2. družstvoZŠ Husova
17.00
2. družstvo
17.00
18.30
18.00

Pondělí

  • 2. družstvo
    16.00 - 17.30

Úterý

  • 2. družstvo
    15.30 - 17.00

Středa

  • 2. družstvo
    17.00 - 18.30

Čtvrtek

  • 2. družstvo
    06.00 - 07.00
  • 2. družstvo
    16.00 - 17.00

Pátek

  • 2. družstvo
    15.00 - 16.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15.00
3.1 družstvo
50 m
15.30
17.00
3.1 družstvo
50 m
15.30
17.00
3.1 družstvo
25 / 50
15.00
16.30
16.00

Pondělí

  • 3.1 družstvo
    15.30 - 17.00

Středa

  • 3.1 družstvo
    15.30 - 17.00

Pátek

  • 3.1 družstvo
    15.00 - 16.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15.00
3.2 družstvo
15.30
17.00
16.00
3.2 družstvo
16.30
18.00
17.00

Středa

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16.00
3.3 družstvo
25 m
16.30
17.30
17.00
3.3 družstvo
17.00
18.30
18.00

Středa

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16.00
4.1 družstvo
A
16.00
17.00
17.00
4.1 družstvo
B
17.00
18.00
18.00
4.1 družstvo
C
18.00
19.00

Středa

  • 4.1 družstvo
    16.00 - 17.00
  • 4.1 družstvo
    17.00 - 18.00
  • 4.1 družstvo
    18.00 - 19.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16.00
4.2 družstvo
C
16.00
17.00
17.00
4.2 družstvo
A
17.00
17.45

4.2 družstvo
B
17.45
18.30
18.00

Středa

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15.00
5.1 družstvo
15.30
17.00
16.00
5.1 družstvo
16.00
17.00

Pondělí

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16.00
5.2 družstvo
16.00
17.00
5.2 družstvo
16.00
17.00

Úterý

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19.00
6. masters
Masters 25+
19.00
20.00

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
10.00
Zimní plaváníLesní koupaliště
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Zimní plavání
Lesní koupaliště
16.30
17.30
Zimní plaváníLesní koupaliště
17.00

Úterý

Čtvrtek

Neděle

No events available!