}

Rozpis tréninků podle družstev 2022/2023

Tréninky...............................................Družstva

Seznam členů jednotlivých družstev 2021/2022 :

Družstvo 1                      Družstvo 3.1                    Družstvo 4.1              Družstvo 5.1

Družstvo 2                      Družstvo 3.2                    Družstvo 4.2

Družstvo 6                      Družstvo 3.3

Dálkové Plavání            Zimní plavání

ROZVRH TRÉNINKŮ 2022/2023 platný od 1.9.2022
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
06.00
1. družstvo
06.00
07.00
1.1+1.2+1.3
1. družstvo
06.00
07.00
1.1+1.2+1.3
1. družstvo
06.00
07.00
1.1+1.2+1.3

2. družstvo
06.00
07.00
07.00
08.00
09.00
1. družstvo
dle domluvy
09.00
11.00
10.00
7.Zimní plavání
doporučeno i pro odvážné bazénové plavce
10.30
11.30
7.Zimní plaváníLesní koupaliště
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
3.1 družstvo
2x 25 m
15.30
17.00

5.1 družstvo
16.00
17.00

2. družstvo
16.00
17.30

1. družstvo
sucháč + bazén
16.45
19.00
1.1+1.2+1.3
2. družstvo
50
15.30
17.00

1. družstvo
16.30
18.00
1.1+1.2

7.Zimní plavání
Čas bude upravován dle stmívání
17.15
18.15
3.2 družstvo
15.30
17.00

2. družstvo
15.30
17.00

3.1 družstvo
2x25 m
15.30
17.00

4.1 družstvo
4.1.A
16.00
17.00

1. družstvo
16.30
18.30
1.1+1.2+1.3

4.2 družstvo
A
17.00
17.45

4.1 družstvo
4.1.B
17.00
18.00

3.3 družstvo
17.00
18.30

4.2 družstvo
B
17.45
18.30

4.1 družstvo
4.1.C
18.00
19.00
5.1 družstvo
15.30
17.00

2. družstvo
Sucháč
16.00
17.00
2. družstvoZŠ Husova
2. družstvo
50 / 25
15.00
16.30

3.1 družstvo
25 / 50
15.00
16.30

4.2 družstvo
C
16.00
17.00

3.3 družstvo
25 m
16.30
17.30

3.2 družstvo
16.30
18.00

1. družstvo
16.30
18.00
1.3

1. družstvo
sucháč+bazén
16.45
19.00
1.1+1.2
16.00
17.00
1. družstvo
17.00
18.30
1.1+1.2
18.00
19.00
6. masters
Masters 25+
19.00
20.00

Pondělí

  • 3.1 družstvo
    15.30 - 17.00
  • 16.00 - 17.00
  • 2. družstvo
    16.00 - 17.30
  • 1. družstvo
    16.45 - 19.00

Úterý

  • 1. družstvo
    06.00 - 07.00
  • 2. družstvo
    15.30 - 17.00
  • 1. družstvo
    16.30 - 18.00
  • 17.15 - 18.15

Středa

Čtvrtek

  • 1. družstvo
    06.00 - 07.00
  • 2. družstvo
    06.00 - 07.00
  • 15.30 - 17.00
  • 2. družstvo
    16.00 - 17.00
  • 1. družstvo
    17.00 - 18.30

Pátek

Sobota

  • 1. družstvo
    09.00 - 11.00

Neděle

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
06.00
1. družstvo
06.00
07.00
1.1+1.2+1.3
1. družstvo
06.00
07.00
1.1+1.2+1.3
1. družstvo
06.00
07.00
1.1+1.2+1.3
07.00
08.00
09.00
1. družstvo
dle domluvy
09.00
11.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
1. družstvo
sucháč + bazén
16.45
19.00
1.1+1.2+1.3
1. družstvo
16.30
18.00
1.1+1.2
1. družstvo
16.30
18.30
1.1+1.2+1.3
1. družstvo
16.30
18.00
1.3

1. družstvo
sucháč+bazén
16.45
19.00
1.1+1.2
17.00
1. družstvo
17.00
18.30
1.1+1.2
18.00

Pondělí

  • 1. družstvo
    16.45 - 19.00

Úterý

  • 1. družstvo
    06.00 - 07.00
  • 1. družstvo
    16.30 - 18.00

Středa

  • 1. družstvo
    06.00 - 07.00
  • 1. družstvo
    16.30 - 18.30

Čtvrtek

  • 1. družstvo
    06.00 - 07.00
  • 1. družstvo
    17.00 - 18.30

Pátek

  • 1. družstvo
    16.30 - 18.00
  • 1. družstvo
    16.45 - 19.00

Sobota

  • 1. družstvo
    09.00 - 11.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
06.00
2. družstvo
06.00
07.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
2. družstvo
50
15.30
17.00
2. družstvo
15.30
17.00
2. družstvo
50 / 25
15.00
16.30
16.00
2. družstvo
16.00
17.30
2. družstvo
Sucháč
16.00
17.00
2. družstvoZŠ Husova
17.00

Pondělí

  • 2. družstvo
    16.00 - 17.30

Úterý

  • 2. družstvo
    15.30 - 17.00

Středa

  • 2. družstvo
    15.30 - 17.00

Čtvrtek

  • 2. družstvo
    06.00 - 07.00
  • 2. družstvo
    16.00 - 17.00

Pátek

  • 2. družstvo
    15.00 - 16.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15.00
3.1 družstvo
2x 25 m
15.30
17.00
3.1 družstvo
2x25 m
15.30
17.00
3.1 družstvo
25 / 50
15.00
16.30
16.00

Pondělí

  • 3.1 družstvo
    15.30 - 17.00

Středa

  • 3.1 družstvo
    15.30 - 17.00

Pátek

  • 3.1 družstvo
    15.00 - 16.30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15.00
3.2 družstvo
15.30
17.00
16.00
3.2 družstvo
16.30
18.00
17.00

Středa

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16.00
3.3 družstvo
25 m
16.30
17.30
17.00
3.3 družstvo
17.00
18.30
18.00

Středa

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16.00
4.1 družstvo
4.1.A
16.00
17.00
17.00
4.1 družstvo
4.1.B
17.00
18.00
18.00
4.1 družstvo
4.1.C
18.00
19.00

Středa

  • 4.1 družstvo
    16.00 - 17.00
  • 4.1 družstvo
    17.00 - 18.00
  • 4.1 družstvo
    18.00 - 19.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16.00
4.2 družstvo
C
16.00
17.00
17.00
4.2 družstvo
A
17.00
17.45

4.2 družstvo
B
17.45
18.30
18.00

Středa

Pátek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15.00
5.1 družstvo
15.30
17.00
16.00
5.1 družstvo
16.00
17.00

Pondělí

Čtvrtek

No events hours available!
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19.00
6. masters
Masters 25+
19.00
20.00

Středa

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
10.00
7.Zimní plavání
doporučeno i pro odvážné bazénové plavce
10.30
11.30
7.Zimní plaváníLesní koupaliště
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
7.Zimní plavání
Čas bude upravován dle stmívání
17.15
18.15
18.00

Úterý

Neděle

No events available!