}
Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Velikonoční pondělí – Radčice

5. 4. 2021 @ 9:00 - 12:00

Co nás čeká?

Je to už rok, co jsme se setkali na tento svátek v Radčicích. Jedni přišli pro koledu, druzí si popovídat, ale všichni jste doufali, že se potkáte se svými kamarády. Letos tomu nebude jinak, ale malinko si v rámci vaší individuální přípravy i zasportujeme a čeká na vás boj na poli společenském ve formě inovativní hry „ Poraž trenéra“, která je typu outdoorových monopol, dostihů a sázek, člověče nezlob se. Hra je určena pro tebe, rodiče, trenéry.

Co vás nemine!

Po zimní běžecké přípravě na běžkách a současnému snažení běhání, proběhne v rámci kontrolního tréninku měřený úsek o délce  1km přímo v Radčicích. Není to žádná tragédie, jenom cílená kontrola vaší kondice, psychické i fyzické. Zaběhnutý čas ovlivní i zařazení ve hře.

Co z toho?

Budete-li mít štěstí, potkáte se zde se svými kamarády, Konečně Vás bude prudit i někdo jiný, než učitel na on-line, rodiče a sourozenci. Budete mít cíl vydat ze sebe co nejvíce a konečně, čeká na tebe velikonoční koleda. Tak proč nepřijít?!!

Co s sebou?

Oblečení na běh, něco teplého na sebe až se nebudeš toliko hýbat.  8 ks jakýchkoliv proutků, stejné délky, ostatní je k dispozici v místě konání.

 

Už se těšíme na naše nezlomné plavce, tak neseďte doma a hurá ven.

 

Váš tým trenérů

Podrobnosti

Datum:
5. 4. 2021
Čas:
9:00 - 12:00

Pořadatel

PKLbc

Místo konání

Petrova kaplička, Radčice
K Fojtce 16
Radčice, Liberec, 46001 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website