}

Zimní plavání

sk.7 Z.zimní plavání Kořínková Hana 2002 Laušman Radek 1977 Maruška Jindřich 1979 Profeta Aleš 1978 Služevský Matěj 2002 Škarohlíd Marcel 1972 Škarohlídová Lucie 1982 Otužilecká činnost či zimní plavání je u nás nové a tak bych si dovolil použít pár slov Marcela Škarohlída, který je tahounem otužileckého segmentu : Pokud […]

Dálkové plavání

Markéta Pechová, úspěšně přeplavala kanál La Manche 25.8.2019 v čase 12 hodin 31 minut. Stále nepolevuje a nadále se umisťuje na předních příčkách Českého poháru v dálkovém plavání.

5.2 družstvo

sk.5.2 Čapek Filip 2009 Čáp Ondřej 2008 Herink Jiří 2008 Hirsch Wiliam 2010 Holcová Stela 2009 Horel Václav 2009 Chmelík Jakub 2009 Janovská Adéla 2009 Klimeš Michal 2007 Kučera Matěj 2009 Kyselo Tomáš 2009 Pospíšilová Kamila 2009 Přistoupilová Eliška 2008 Ramzerová Laura 2009 Stará Julie 2008 Svatoš Vojta 2008 Švermová […]

4.2 družstvo

středa sk.4.2 A Boček Šimon 2014 Hak Dominik 2013 Hanušová Karolína 2015 Hron Daniel 2013 Kratochvíl Jaroslav 2013 Kudrna Vojtěch 2013 Lojková Sofie 2014 Müller Eduard 2013 Neumann Jakub 2013 Patzák Matěj 2013 Teuflová Nina 2015 Zappe Ladislav 2013 středa sk.4.2 B Eichlerová Kristýna 2012 Čermáková Ema 2016 Fedurco Jan […]

3.3 družstvo

sk.3.3 Borsky Šimon William 2010 Bernkopf Radek 2012 Brabec Radim 2012 Čejka Jakub 2011 Hanušová Lucie 2012 Herinková Veronika 2011 Hrubeš Petr 2011 Hušek Jakub 2011 Kašše Jakub 2011 Kodym Mikuláš 2011 Konečný Adam 2011 Krunclová Anna 2011 Krupička Matěj 2011 Křivohlávek Martin 2011 Kunst Jan 2009 Kyselová Gabriela 2011 […]

3.2 družstvo

Chroust Matěj 2010 Gašpieriková Kateřina 2011 Haková Eliška 2010 Jakubíček Lukáš 2011 Janovský Jiří 2010 Kohout Filip 2010 Kohoutová Tereza 2012 Kopáček Martin 2012 Korbel Petr 2010 Kučerová Rozárie 2011 Michalík Marek 2011 Morava František 2012 Nosek Radek 2009 Preislerová Lucie 2011 Procházková Šárka 2011 Pytloun Jonáš 2011 Součková Klára […]

6. masters

Příjmení jméno ročník Dlouhý David 1972 Grande Vojtěch 1984 Grandeová Milada 1981 Hušek Vít 1970 Kavan Miroslav 1973 Kořínek Petr 1970 Louthan Tomáš 1969 Přibyl Tomáš 1972 Seifert Václav 1976 Seifertová Eva 1978 Stluková Lenka 1960 Zikeš Jan 1971 Zikeš Karel 1968

5.1 družstvo

sk.5.1 Bělíková Barbora 2006 Bisová Štěpánka 2000 Gryčová Anna 2004 Hájková Vendula 2003 Hrubeš Pavel 2006 Janoušek Vilém 2006 Krönerová Adéla 2005 Pospíšilová Amálie 2006 Šuma David 2007 Trávníček Filip 2004 Vacková Kateřina 2002 Pierowská Lenka 2007 Knězů Natálie 2005

4.1 družstvo

sk.4.1 A Bárta Matyáš 2013 Brodský Max 2013 Chládková Lucie 2014 Ječmeň Vítek 2013 Ludvík Tobiáš 2013 Mošna Kryštof 2013 Perničková Laura 2013 Rožcová Eliška 2014 Sádecká Ema 2015 Sádecký Michal 2009 Šén Filip 2011 sk.4.1 B Bulířová Adéla 2013 Čaloun Jan 2012 Čejka Lukáš 2013 Drahotová Anna 2012 Fáber […]

3.1 družstvo

sk.3.1 Adámková Kateřina 2010 Bartoňová Klára 2011 Jandejsková Magdaléna 2011 Jandlová Veronika 2011 Kovaříková Markéta 2011 Melda Sebastián 2010 Melda Alexandr 2010 Menšíková Elena 2010 Morava Václav 2011 Mošnová Natálie 2010 Patzáková Michaela 2010 Podzimek Vít 2011 Porubová Amálie 2010 Schmidt Ondřej 2010 Straková Kateřina 2010 Týfa Daniel 2008 Uher […]