}

V sobotu 24. 2. vyrazila šestice třináctiletých a čtrnáctiletých reprezentantů na závody do Českých Budějovic. Na půdě místního bazénu  museli čelit dravé konkurenci z celé republiky, avšak padlo mnoho osobáků a na výsledkových listinách se písmena PKLbc rozhodně neztratila.

Několik umístění v první desítce zaznamenal Víťa Rožec, který si v disciplíně 100 m motýl doplaval pro krásnou 9. příčku a v náročném závodu 200 m motýl vyšplhal dokonce na 5. místo. K tomu přidal ještě úspěšné umístění na příčce 19. v disciplíně 100 m volný způsob.

Do dvacítky nejlepších se prodrala také Klára Bartoňová opět na trati 100 m motýl, na které skončila na úctyhodném 18. místě, k čemuž se mimo jiné několikrát umístila těsně za hranicí první dvacítky a překonala 2 osobní rekordy z pěti.

Rekordmany v překonaných osobácích se stali Vašek Morava a Kačka Vrzáňová, kteří shodně pokořili své 4 osobní rekordy ze 7 startů a podařilo se jim také několikrát
umístit se mezi třiceti nejlepšími.

Pepa Zikeš a Víťa Podzimek, i přes to, že se neumístili mezi ty úplně nejlepší, předvedli nádherné výkony, k nimž si mohou přičíst i 2 výrazně překonané osobáky.

Všem zúčastněným gratulujeme ke krásným výsledkům a přejeme mnoho zdaru v tréninku i závodech!

JR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *