}

V sobotu se 38 plavců Sportovního plaveckého klubu Slavia Liberec postavilo na své starty v jabloneckém bazénu. „Za kopcem“ se konaly závody DRoP Cup Libereckého kraje. A naši zástupci jen zářili.

Na nejvyšší příčku vystoupali liberečtí plavci hned dvaadvacetkrát. Druhé místo jsme vybojovali devatenáctkrát a bronzový stupínek opanovali sedmnáctkrát.

Již tradičně máme tu čest mít ve svých řadách „zlaté děti“. V Jablonci jím byl Samuel Duck, který ve všech svých závodech dohmátl jako první ve své kategorii. Jen o vlásek tato neoficiální cena utekla Elle Gryčové, která jedinkrát sestoupila na druhé místo. A stejný ústupek, jen na třetí pozici, musel jednou udělat také Vítek Rožec. Každopádně – velká paráda.

Několik skvělých výkonů zůstalo bez ocenění a děti se musely spokojit s bramborovou medailí. Osobní rekordy nicméně znamenají, že trénink se ubírá správným směrem a jedná se tedy o předzvěst úspěchů v dalším klání.

Nezbývá tedy, než vytrvat v nasazení. My uděláme všechno proto, aby motivace byla především pozitivní a nálada výborná. Další závody už jsou za dva týdny, tak makáme!

Fotodokumentaci z Jablonce si můžete prohlédnout ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *