}

V pátek 6. května vyrazilo 25 plavců z družstev 2 a 3.1 na jarní plavecké soustředění do Nymburku, kde na ně čekala spousta dřiny v podobě jak plaveckých, tak suchých tréninků venku i v tělocvičně.
Během dvou a půl dne na naše borce čekalo 5 plaveckých tréninků, při kterých naplavali až 18 km. Po ranním budíčku a vydatné snídani plavci nastupovali na ranní trénink, který se skládal z hodiny a půl ve vodě a hodiny posilování, protahování a míčových her v tělocvičně. V pravé poledne následoval oběd, po němž byl čas na odpočinek. Pak byla naplánována druhá část sportovního programu, která opět znamenala trénink v bazéně a suchý trénink, ovšem při tom odpoledním byla tělocvična nahrazena za venkovní okolí nymburského areálu a řeky Labe. Děti si zaběhaly, zahrály hry a řádně se protáhly.

Po dlouhém dni už zbývala jen vydatná večeře a následovalo osobní volno. V sobotu navíc na plavce čekala ještě regenerace ve vířivce. V devět hodin večer byla zalezka a v půl desáté byl čas na spaní.

Během soustředění se vše vydařilo, mezi plavci panovala živá nálada a po necelých třech dnech plných nejen dřiny, ale i zábavy se plavci do Liberce vraceli ve skvělé formě. A pochvala patří nejen jim, ale i trenérům za jejich trpělivost a nasazení.

Jakub Regner

 

Výběr z fotografií si můžete prohlédnout ZDE. Sledujte nás také na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *