}

Sportovní plavecký klub Slavia Liberec zažil v pátek 31. března svůj historicky první ples! Během večera proběhlo zprvu tradiční vyhlašování nejlepších plavců, poté k tanci zahrála kapela a sál budovy Kolosea byl až do nočních hodin naplněn zábavou.   

 

První částí programu bylo každoroční vyhlašování nejlepších plavců uplynulé sezóny. Na červeném koberci se z každé věkové kategorie vystřídal nemalý počet plavců, kterým se podařilo kvalifikovat se na mistrovství republiky, z nichž mnozí dokonce přivezli cenný kov. Vyhlašování ovšem neskončilo pouze u plavců – na konci prezentace byli slavnostně oceněni i naši trenéři. Ti vynakládají největší úsilí, aby nás plavce vedli tím správným směrem, za což jim také patří poklona. Ceremoniál doprovázel po vzoru předávání Českých lvů zpěvem a hrou na kytaru Jakub Regner, který je také plavcem PKLbc. 

 

Úderem osmé začal ples se vším všudy – sálem se rozehrála kapela, parket se zaplnil tanečníky a na baru byla připravena spousta občerstvení. Kolem desáté se všichni připojili tancem k písni Makarena, při níž taneční kroky předvádělo duo sličných tanečníků Ema Kozderková a Tomáš Kmoch. Večer před půlnocí vyvrcholil překvapením v podobě slavnostního tance k písni La Bomba, jenž se stal každoroční kultovní záležitostí plavců na letním soustředění ve Strakonicích. Po půlnoci se večer plný zábavy uchýlil ke konci, čímž byla loňská sezóna definitivně zakončena.  

 

Premiéra plaveckého plesu se nakonec ukázala býti více než podařeným zakončením loňského plaveckého roku a oslavou výborných výsledků všech plavců a trenérů. Fotografie z akce si můžete prohlédnout ZDE a nyní nám nezbývá než se těšit na nadcházející plavecké tréninky a závody! 

Máte také možnost nahlédnout do prezentace při vyhlašování ZDE.

 

Jakub Regner 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *