}

V sobotu 6.5. vyrazili naši nejmladší reprezentanti na Děčínský pohár, kde mezi četnou konkurencí z celých Čech jen zářili. S překonáním mnoha osobních rekordů se drali výsledkovou listinou vzhůru až na medailové pozice.

 

44 osobních rekordů a 10 medailových umístění, z nichž jednotlivé zisky čítaly 2 zlaté, 3 stříbrné a 5 bronzových medailí – to je celkový výsledek 15 plavců, kteří soutěžili převážně na 50m a 100m tratích, na nichž vystřídali všechny plavecké způsoby.

Plavkyní, která v žádném závodě nesestoupila ze stupně vítězů, byla Laura Perničková – ta si domů odvezla 2 zlaté, 1 stříbrnou a 1 bronzovou medaili, přičemž následována byla Janou Seifertovou, která si doplavala pro 1 stříbro a třikrát zlato. Samozřejmostí bylo u obou holek zlepšení všech osobních rekordů.

Na stupně vítězů se postavila i Kája Kavanová a Teodor Lexa. Ostatní výkony, jež nebyly oceněny medailí, si však také zaslouží být uznány.

Všichni plavci předvedli výborné výkony, kterých docílili svou pílí na tréninkách. Nyní nezbývá než vytrvat v píli a těšit se na další závody!

Jakub Regner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *