}

V četném zastoupení se v sobotu 18.3. plavci PKLbc zúčastnili Ceny TJ Bižuterie a města Jablonce nad Nisou. Zde se postavili proti těžké konkurenci z mnoha koutů Čech, avšak i přesto se mnoha reprezentantům podařilo vybojovat medailové příčky a překonat spoustu osobních rekordů.

Mezi plavci ročníku 2013 nejvíce zazářila Laura Pěničková, která si doplavala pro 3 stříbrné a 1 bronzovou medaili. K tomu si zlepšila všech 5 svých osobních rekordů, při nichž překonávala celé vteřiny – v disciplíně 100 m prsa si zlepšila svůj osobní rekord rovnou o 4 sekundy.

Z plavců ročníku 2012 se dařilo Ádě Sudkové, která zaznamenala jedno 6. místo, tři 4. místa a jednu bronzovou příčku, přičemž všechny své osobní rekordy překonala – například u disciplíny 100 m volný způsob si osobák zlepšila rovnou o 6 sekund. Výborné výsledky zaznamenala také Kája Zemanová, Lucka Schmidtová nebo Radim Brabec.

Přesuneme-li se k o rok starším plavcům, zjistíme, že povedený výkon podala Klárka Bartoňová, která se umístila dvakrát na 4. místě a dvakrát na 3. místě. K tomu si připočítala překonání 3 osobních rekordů z 5. Víťa Podzimek se umístil dvakrát na 5. místě, jednou na 4. místě a dvakrát na 3. místě, přitom překonal 3 z 6 svých osobních rekordů. Pepa Zikeš, Ondra Schmidt a Sebastian Melda si zlepšili osobní rekordy všechny, Vaškovi Moravovi a Kačce Vrzáňové chyběl jeden, aby měli překonané rovněž všechny osobáky.

Nestaršími zúčastněnými byli plavci ročníků 2009 a 2008, mezi nimiž předvedla podařené výkony například Bára Kahanová, která se umístila jednou na 6. a na 9. příčce, přičemž zlepšení zaznamenala u všech svých osobních rekordů. Honza Kunst se dvakrát umístil na 9. místě, jednou na 5. místě a zlepšil si opět všechny své osobní rekordy, dokonce svůj dosavadní nejlepší čas v disciplíně 100 m znak zlepšil o 9 sekund a v disciplíně 200 m polohový závod o 17 sekund. Všechny své osobní rekordy si také zlepšila Žofka Perglová a většinu svých osobních rekordů překonal Dan Michalík.

Gratulujeme k vynikajícím výsledkům a těšíme se na další porci naplavaných kilometrů na tréninkách!