}

Tak zase po nějaké době zdravím zpět do Česka.

Před dvěma týdny jsem se zúčastnila NCAA mistrovství vysokých škol USA v plavání divize 2. Závody se konaly v Indianapolis, kde jsme strávili celkem 8 dní.

Hned ten první se nám podařilo vybojovat 4. místo ve štafetě na 4×200 m volný způsob, čímž jsem si obstarala první ocenění All American (dostávají ho ti, kteří se umístí buď do 8. místa – 1st team All American, nebo do 16. místa – 2nd team All American). Druhý den jsem na programu nic neměla, a tak jsem mohla odpočívat a připravovat se na nadcházející náročné 3 dny. Ve čtvrtek mě čekal závod 200 m volný způsob, na který jsem se kvalifikovala do B finále jako 11. a odpoledne ho vyhrála. Tím jsem skončila na celkovém 9. místě s výhrou druhé All American honour. V pátek mě čekal můj největší den v podobě 2 závodů – 500 m kraul a 100 m znak. Ty však proběhly hned za sebou, tím pádem jsem měla málo času na regeneraci. I přesto se mi podařilo na 500 m kraul postoupit do A finále (top 8 plavců) a na 100 m znak se umístit na 9. místě, tedy na první postupující příčce do B finále, těsně za branami A finále. Odpoledne jsem si doplavala pro 5. místo na 500 m kraul, což je prozatím můj nejlepší individuální výsledek v NCAA kariéře. Závod na 100 m znak se plaval zhruba 10 min po 500 m kraul a se všemi silami, co ve mně zbyly, jsem obsadila 2. místo v B finále a celkově tedy 10. místo. S tímto výsledkem jsem byla neuvěřitelně spokojená, protože se ze závodů stal opravdu náročný double. Poslední den mě čekala disciplína 200 m znak, bohužel jsem však opět skončila těsně za branami A finále a postoupila jako první do B finále. Tento den byl 5. závodní a rozhodně jsem cítila únavu z celého týdne. Odpoledne jsem si v B finále doplavala pro 3. místo a skončila 11. celkově. NCAA je o individuálních závodech, ale také o sbírání bodů pro vaši školu – za každý závod se udělují body 1 až 20 podle umístění. Náš dívčí tým skončil na výsledném 4. místě, což je vůbec nejlepší umístění v rámci našeho programu. Já sama jsem skórovala 35.5 bodu, což je druhý největší skórovací podíl. Jen pro porovnání, 2 roky zpět jsem skórovala 5 bodů a 11 bodů, takže letos se mi opravdu dařilo a jsem moc spokojená.

Tímto končí moje Junior year sezóna, nyní se nacházíme v off (odpočinkové) sezóně a chystáme se na letní sezonu. Stále mě tu čeká ještě minimálně 1 nebo 2 roky (Senior year a 5th covid year).

Děkuji moc za veškerou podporu, moc si toho vážím.