}

Dva dny 17. ročníku Čtyřutkání a přes 150 umístění libereckých plavců na stupních vítězů

Polovinu října jsme si zpříjemnili víkendem stráveným na domácích závodech. Našim plavcům se velmi dařilo. Mluví za to nejen řada osobních rekordů, ale také úspěšnost v konkurenci jiných oddílů a mnohá umístění na stupních vítězů. Dokonce máme ve svých řadách dva superplavce, kteří při každém svém startu obsadili první místo.

Hlavní cenou byl Pohár Čtyřutkání. Ve čtyřech kategoriích plavci závodili na trati 100 metrů volným způsobem. Cenu získalo pět našich dívek a pět chlapců. Kategorie pro ročníky 2012 a mladších mohla tuto trofej získat na poloviční trati – čili na kraulové padesátce. I zde jsme měli zastoupení na stupních vítězů díky třetímu místu Klárky Součkové.

Veleúspěšnou ženou víkendu byla Adina Bursová, která závodila na sedmi tratích a všechny vyhrála. Skvěle se v libereckém bazéně předvedl také Samuel Duck, který v sobotu skočil do vody pětkrát a pokaždé vylovil zlato.

Každopádně všichni ze Sportovního plaveckého klubu Slavia Liberec byli skvělí. Suma sumárum jsme za víkend vyhráli 57krát, v dalších 51 případech jsme byli druzí a 49krát třetí. Na všechny naše plavce jsme moc pyšní. Věříme, že i nadcházející závody budou obdobně úspěšné a časy se nám podaří tlačit ještě níž.

 

An.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *