}

Dalším zpestřením podzimní sezóny byly dvoudenní závody pořádané na domácí půdě v libereckém bazénu, jichž se z řad PKLbc zúčastnilo 95 plavců. Ti zde odplavali 487 startů, během kterých si řada z nich parádně vylepšila své závodní časy a rovněž se domácí reprezentanti postavili na stupně vítězů celkem 187krát.

Mezi mladšími plavci a plavkyněmi zářil například Matěj Uher, který se z 6 startů 5krát umístil na 1. příčce a za zbylý start si vysloužil 2. příčku. Přitom si častokrát o více než 10 sekund zlepšil všechny své osobní rekordy. Klárka Součková se ze svých 7 startů umístila 3krát na 1. místě a 3krát na 2. místě. Také Klárce Bartoňové se výborně dařilo – byť neznamenala tolik medailových umístění, povedlo se jí skokově zlepšit všechny své osobní rekordy v 7 startech, přičemž si také doplavala pro 1 zlatou a 2 stříbrné medaile. Jana Seifertová rovněž vylepšila téměř všechny své nejlepší časy, 3krát si vysloužila 2. místo a jednou 3. místo. Také Víťa Podzimek a Kačka Vrzáňová se několikrát umístili na stupních vítězů a vylepšili spoustu svých osobáků.

Mezi ročníky 2010 zaznamenal Víťa Rožec výborný výsledek – všechny jeho starty byly medailové – 4krát si doplaval pro zlatou medaili, 3krát pro stříbrnou a vyjma jednoho startu také vylepšil všechny své osobáky. Kuba Šebelka za ním nezaostával – vybojoval si 3 zlaté medaile, 1 stříbrnou, 2 bronzové a pokořil 5 osobáků.

Přesuneme-li se ke starším plavcům, v ročníku 2009 se dařilo Samu Duckovi – ten překonal všechny své nejlepší časy a doplaval si pro 1 zlatou, 4 stříbrné a jednu bronzovou medaili. Ela Matošková se opět postavila mezi vítěze ve všech svých startech, a to 3krát na 1. místo a 3krát na 2. příčku. Osobní rekordy vylepšila 3 z 6. Také Emma Jechová a Ester Krejsová byly úspěšné– všechny jejich starty byly rovněž medailové a Ester Krejsová navíc skokově zlepšila všechny své osobáky.

Mezi ostřílenými plavci zaznamenal úspěch například Honza Jurčík, který překonal všechny své osobní rekordy a v 5 ze 6 startů se umístil na 1. místě. Pepa Jurčík z 6 startů získal 4 zlaté a 1 stříbrnou medaili a zlepšil si 3 osobní rekordy. Také Kuba Procházka se po každém výkonu postavil mezi vítěze – 4krát na 1. místo, 2krát na 2. místo a jednou na 3.místo. Přitom pokořil 4 své osobáky. Dále Tony Zampias slavil 4 zlaté medaile, 1 stříbrnou a 4 překonané dosavadní nejlepší časy. Mezi úspěšné plavce se zařadil i Jirka Weber, Ondra Vencálek, Adina Bursová, Ivan Popov, Amy Chroustová nebo Vojta Sázavský.

Závody byly celkově velmi podařené – na závodech panovala skvělá nálada a většina plavců si zlepšila spoustu svých časů.