}

Slunečné počasí, spousty jídla a pití, grilování i napínavý souboj mezi trenéry a plavci v beach volejbalu – tak vypadalo závěrečné rozloučení se sezónou na liberecké přehradě, na nějž se v sobotní odpoledne sešlo několik desítek přátel PKLbc, aby zde slavnostně ukončili uplynulý plavecký rok.

Úderem třetí hodiny se u beach volejbalového hřiště na břehu harcovské přehrady se sluncem v zádech shromáždili plavci, neplavci, trenéři i rodiče. Kofola a pivo začalo téct proudem, volejbalové hřiště se zaplnilo dětmi i dospělými a pod slunečníky se u stolů ozývaly nejrůznější debaty.

Uplynulou sezónu poté shrnul i předseda klubu Petr Kořínek, přičemž odpoledne se mezitím pomalu začalo měnit na večer.

Došlo i na slavnostní souboj plavců a trenérů ve volejbale. Nekončící hru plnou potu a emocí však nakonec vyhráli trenéři, a to i v následující odvetě, ovšem na soustředění ve Strakonicích očekáváme výrazné zlepšení formy!

Poté, co do údolí přehrady spadla tma, slavnost se začala pomalu chýlit ke konci. Poslední plavci odešli a u stolu zbyli jen trenéři. Ti zde však řádně oslavili sezónu a rozlučka byla tím pádem dovršena!

Děkujeme všem plavcům, trenérům i rodičům za podporu a budeme se těšit opět příští rok!

Jakub Regner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *