}

Úspěšně jsme zvládli krajské přebory, mistrovství ČR, poháry Čech, olympiádu dětí a mládeže, soustředění a spoustu dalších akcí. Plavci vybojovali několik medailí, pokořili své osobní rekordy, trenéři odvedli obrovský kus práce. A sezóna je za námi. Nezbývá tedy již nic jiného než se s ní rozloučit a hurá na prázdniny.

S uplynulou sezónou se plavci, trenéři a další příznivci libereckého plavání rozloučili v sobotu 29. června na liberecké přehradě v areálu s kurty na beachvolejbal. Většinu odpoledne tedy zabralo hraní volejbalu či přehazované. Ovšem nechyběla ani spousta dobrého jídla. Zlatým hřebem odpoledne pak byl volejbalový zápas mezi juniorskými plavci a trenéry. Stejně jako při loňské rozlučce zvítězila zkušenost a trenéři, byť jen velmi těsně, opět zvítězili.

Počasí nám přálo, i když odpoledne bylo přeci jen trochu horko. Přesto se rozlučka velmi vydařila, všichni přítomní se dobře pobavili a také najedli. Děkujeme všem, kteří se podíleli na úspěšném průběhu a dokončení letošní sezóny, ať už se jedná o plavce, trenéry, rozhodčí, nebo rodiny plavců, kteří je aktivně podporovali. Všem přejeme vydatný odpočinek a uvidíme se v srpnu na soustředění ve Strakonicích!

JZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *