}

DRoP CUP JABLONEC N.N     JARNÍ CENA PRAHY     CENA BRNĚNSKÉHO DRAKA     2. PLAVECKÝ PLES

 

V sobotu 6.4. 2024 to naši plavci roztočili nejen na parketu.

Žáci se zúčastnili tradičního DRoP Cupu v Jablonci nad Nisou, kde plavali 100m tratě od každého způsobu a následně volili mezi 200PZ nebo 400VZ. Sečtené body budou porovnány s borci z celé republiky a potom na jednotlivých mistrovstvích dojde k vyhlášení 1. – 10. místa.

Naši borci navíc měřili síly v rámci Libereckého kraje, kdy se rozhodovalo o nominaci na Letní olympiádu dětí a mládeže 2024.

Makali všichni a osobáky padaly jeden za druhým.  Výsledky přikládám.

Všem patří velká  gratulace!

Dorostenci se částečně rozprchli do více míst, aby se pokusili zlepšit své osobáky a potvrdit možnost nominace na MČR juniorů v květnu.

Do Prahy na Jarní cenu vyrazila dvě děvčata Ester Krejsová a Emma Jechová. Obě potvrdily svou aktuální trénovanost, zopakovaly osobáky z března a motivovaly se k další tréninkové dřině. Za trenéry jim oběma patří velká pochvala!

Do větší dálky vyrazil samostatně Ogi Jurčík a to na Cenu brněnského draka. Pro Ogiho to byly první závody po únorovém úraze a tak očekávání byla nejistá. Ogi ale nakonec překvapil i sám sebe a na 200M zaplaval výborný čas, kterým vytvořil nový rekord těchto závodů a hlavně, splnil limit do juniorské reprezentace. Gratulujeme!

Večer jsme se nakonec všichni sešli na 2. Plaveckém plese, který se báječně vydařil !

IJ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *