}

Podzimní Nymburk a úřadování rakeťáků

Od středy do soboty se „výběr z hroznů“ zúčastnil intenzivního podzimního soustředění. Na plavce čekali náročné dny plné nejen plaveckých, ale také suchých tréninků. Mimo bazén si naši sportovci třeba připomněli, jaké to je jezdit na kole. Nebo v posilovně pumpovali svaly.

Hned šest plaveckých tréninků se vešlo do dvou celých a dvou půl dnů. Naši rakeťáci za tu dobu zvládli ve vodě nahnat 29 – 32  kilometrů.

Doplnili je dalšími tréninky v posilovně, nebo procházkami na čerstvém vzduchu po okolí. Protože ale nepodceňujeme ani regeneraci, čas jsme našli také na pobyt ve výřivce.

A odpočinek byl opravdu potřeba. Vždyť naši nejstarší plavci jsou v zápřahu od státního svátku, kdy začalo několikadenní příměstské soustředění, pak následovalo pár klasických tréninku, po kterých hned odjížděli směr Nymburk.

Za takovou námahu je třeba se odměnit a dovolit si trošku zahřešit. Soustředění v Nymburce jsme proto zakončili zastávkou v McDonald’s. Naštěstí objem snědených kalorií se ani zdaleka nerovnal těm, které jsme během uplynulých dnů spálili. V neděli byl v plánu odpočinek a v pondělí? Hola, hola, bazén volá.

An

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *