}

Sobota 9. 10. byla závodním dnem také pro starší plavce – na Velkou cenu Prahy se vydala pětice našich reprezentantů. Závodů se zúčastnili Annika Mlčochová, Káťa Vojtová, Pepa a Honza Jurčíkovi a Vojta Sázavský. Ti se mezi konkurencí ostatních oddílů rozhodně neztratili a zaznamenali spoustu výborných výkonů.

Annika Mlčochová si zaplavala celkem 5 startů, přičemž na 100 m znak a 200 m znak skončila na krásném 9. místě. Ve dvou disciplínách se jí podařilo zlepšit svůj osobní rekord, jednou ho na setinu přesně dorovnala a ve zbylých dvou se svým nejlepším časům velmi blízko přiblížila.

Káťa Vojtová byla nejúspěšnější taktéž v disciplíně 100 m znak, v níž se umístila na 10. příčce. Celkem se Kátě povedlo zlepšit své osobní výkony ve všech čtyřech odplavaných disciplínách.

Pepa Jurčík vynikal v závodu na 200 m znak, za který si vysloužil krásné 4. umístění a o tři čtvrtě sekundy překonaný osobní rekord. Ve zbylých dvou disciplínách se umístil na 9. a 12. místě a překonal ještě jeden osobák.

Honza “Ogi” Jurčík se do první desítky dostal v disciplíně 100 m motýl, v níž se umístil na 10. místě a o sekundu si zlepšil osobák. Své doposud nejlepší časy překonal také ve zbylých dvou závodech a na 100 m prsa svůj osobák zlepšil téměř o 4 sekundy.

Vojta Sázavský celkem odplaval 4 starty, z nichž na 200 m prsa a 100 m prsa se umístil v výše v první dvacítce, a to na 14. a 15. místě.

Gratulujeme za skvělé výkony a vynikající začátek začínající sezóny!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *