}

Významný víkend za sebou mají desetiletí plavci, pro které se konal Letní Pohár České republiky v Náchodě. Tam si přijela závodit dvojice statečných plavkyň z Liberce, a to Klárka Součková a Kája Zemanová.

Nejvíce si zaplavala Kája Součková, která startovala na 50 m znak, 100 m znak, 100 m volný způsob, 100m motýl, 200 m polohový závod a 200 m volný způsob. Její nejlepší disciplínou byl 100 m motýl, za který si vysloužila 4. místo a neméně úspěšná byla v disciplíně 100 m motýl, ve které se umístila sedmá. V těchto dvou závodech si také zlepšila osobní rekordy.

Druhá z dvojice Klárka Zemanová se zúčastnila dvou prsových disciplín, a to na 50 a 100 metrů, z nichž stovku si téměř o čtyři sekundy zlepšila a umístila se v první dvacítce na 18. místě.

Holkám patří gratulace za skvělé výsledky a hodně štěstí při dalších závodech!