}

O prvním prosincovém víkendu se plavci PKLbc vypravili do Stráže pod Ralskem, aby se zúčastnili již 14. ročníku Vánočního Poháru. Na programu byly všechny padesátky, stovky a kraulová dvoustovka, jako bonus jsme si zaplavali také smíšenou polohovou štafetu. Dvacítce našich dětí se podařilo vylovit 55 diplomů.

Na závody jsme se v sobotu vydali netradičně až v sobotu odpoledne. Delší spánek a pomalé ráno plaváčkům prospěl, protože jejich výkony byly naprosto parádní.

Zástupci PKLbc ukázali svou sílu už v rozplavbách, ve kterých si spousta z nich vyplavala nové osobní rekordy. Ještě lépe se pak koukalo na finále, kde se podařilo obsadit všechny dráhy pouze našimi plavci.

Také stupně vítězů byly často pouze v našich barvách. Na příčku nejvyšší se liberečtí plavci postavili celkem 21x, druhou pozici vybojovali 18x a 16x obsadili třetí místo. Závěr nedělního programu se nesl v duchu polohových štafet, při kterých nás reprezentovala čtveřice Štěpán Silný, Pepa Paclt, Annabeth Šiplová a Eliška Peterková. Byl to krásný hřeb strážských závodů.

Dětem moc gratulujeme k úspěchům. Diplomy už mají snad vystavené nad postelí a těší se do dalších tréninků. My se na ně totiž už nemůžeme dočkat.

FOTO

An

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *