}

Malá pánská výprava vyrazila na Velkou cenu Trutnova. Cíle byly pro každého z chlapců různé.

Skupinu, která jela reprezentovat oddíl tvořili Kuba Procházka, Sam Duck, Pepa Jurčík a Honza Jurčík.  Všichni plavali výborně a zúročili náročnou strakonickou přípravu a další již měsíční přípravu.

Pro Kubu Procházku to byly první závody v podzimní části a uvedl se výborně. Tři starty proměnil ve tři osobáky! Výborně, jen tak dál Kubo!

Sam Duck jel otestovat atmosféru velkých závodů a odplaval si tři stovkové tratě. Na všech se těsně přiblížil ke svému maximu. Doufejme, že Sam znovu najde svou závodní bojovnost a radost .

Pepa Jurčík odjížděl na závody s bolavým, méně pohyblivým ramenem. Kraulovou stovku proto odplaval pouze ve vyšším tréninkovém tempu, nicméně znakovou stovku, jednu ze svých hlavních disciplín, zaplaval Pepa výborně a téměř dorovnal osobní rekord. Umístil se na výborném 2. místě.

Honza Jurčík závodil ve svých vedlejších disciplínách. Osobní rekord se mu povedl na kraulové stovce, kde se zároveň umístil na 3. místě. Znakovou stovku, zopakoval čas z minulého týdne v Mělníce. Kraulovou dvoustovku Honza téměř dorovnal svůj osobák a o jedno místo mu uteklo open finále.

Všem chlapcům děkujeme a gratulujeme!               IJ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *