}

Na sobotní odpoledne a nedělní ráno se vypravila čtveřice nejstarších plavců PKLbc na Vánoční pohár do Stráže pod Ralskem. Annika Mlčochová, Honza Jurčík, Pepa Jurčík a Vojta Sázavský tak měli ve strážském bazéně další možnost zaplavat si pro ně méně časté disciplíny a vylepšit si své osobní rekordy na nadcházející závody v příštím roce.

Annika se zúčastnila dvou závodů, a to 100 m znak a 50 m znak. V obou závodech skončila zhruba vteřinu za osobním rekordem a umístila se na 1. místě.

Honza startoval na 50 m motýlek, 100 m volný způsob, 200 m volný způsob a 50 m prsa. Osobák na 100 m volný způsob si zlepšil o více než půl sekundy na 56,00 a v ostatních závodech se svým dosavadním nejlepším časům těsně přiblížil. Kromě 2. místa na 50 m prsa se pokaždé umístil na 1. příčce.

Pepa taktéž závodil ve 4 disciplínách, a to 100 m prsa, 100 m polohový závod, 100 m znak a 50 m znak. Hned v prvním startu na 100 m prsa si vylepšil osobák o téměř 15 sekund na 1:17,97 a umístil se na 2. místě. Stejně úspěšný byl i na 100 m motýlek, kde si osobního rekordu odebral více než sekundu a s časem 1:03,332 se umístil na 1. místě. Nepatrně si zlepšil osobní rekord i při 100 m znak na 1:04,56 a při 50 m znak svůj osobák téměř dorovnal. V obou posledních disciplínách se umnístil na 1. místě.

Čtveřici uzavírá Vojta, který závodil na 100 m volný způsob, 100 m prsa, 100 m znak a 50 m prsa. Osobní rekord nepokořil v žádném závodě, ovšem za svými nejlepšími časy se držel velmi blízko, například na 100m prsa si zaplaval svůj nejlepší sezónní čas. Ve všech disciplínách skončil na 1. příčce.

Závody ve Stráži byly vítanou možností vylepšit si osobní rekordy, kterou plavci výborně využili.