}

V sobotu a neděli 3. a 4. 12.2022 se zástupci našich nejmladších plavců zúčastnili na domácím bazéně v Liberci Zimního poháru Čech desetiletých.

Zimní a letní pohár Čech je nejvyšší soutěží této věkové kategorie. Do soutěže se plavci musí nominovat svými nejlepšími časy zaplavanými v průběhu dané poloviny sezóny. Nominace je přísná. Do každé disciplíny je přijato maximálně 24 nejlepších, na nejdelší trať 400 VZ této kategorie se nominuje dokonce pouze 18 borců a borkyň.

Mezi nejlepší plavce z Čech se za náš oddíl na Pohár probojovali Klárka Součková, Kája Zemanová, Adélka Sudková a Matěj Uher. Využili jsme možnosti domácího prostředí a pro štafetové závody mix čtveřici nominovaných doplnili Radim Brabec a Radek Bernkopf.

Naši nejmladší neohroženě zabojovali a ukořistili několik umístění v první desítce. Domů si odnesli spoustu osobních rekordů a hlavně hodně nových zkušeností.

Všem našim zúčastněným moc GRATULUJEME !

Fotogalerii máte ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *