}

Rozpis tréninků podle družstev

Mimořádné tréninky od 12.10. v době uzavření bazénu .

Družstvo 1.

Pondělí 16:00-17:00 Lidové sady – konečná tram.

Čtvrtek 16:00-17:00 Liberecká přehrada

Družstvo 2.

Pondělí 16:00-17:00 Liberecká přehrada

Čtvrtek 16:00-17:00 Lidové sady

Družstvo 3.1

Pondělí 16:00-17:00 Lidové sady

Středa 16:00-17:00 Liberecká přehrada

Pravidelné tréninky od 9.10. zrušeny na základě nařízení vlády.
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
06.00
1. družstvo
25
06.00
07.30
Lenka Matoušová
1. družstvoŠnorchl
1. družstvo
50
06.00
07.30
1. družstvoLáhev na pití
2. družstvo
25
06.00
07.00
Suchá

1. družstvo
25
06.00
07.30
Václav Seifert
07.00
08.00
1. družstvo
Družstvo 1.1. + 1.2.
08.00
10.00
09.00
1. družstvo
50 (domluva)
09.00
11.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
2. družstvo
25
14.30
16.00
2. družstvoPacky - malé prstové (pouze družstvo 2.1!!)

3. družstvo
50
15.00
16.00
Věra Skočdopolová, Věra Týfová, Vanessa Prokopová, Lenka Stluková
15.00
3. družstvo
25
15.30
17.00
Petr Kořínek, Vlastimil Barák, Anna Hanzlíková
3. družstvoOsmička, lahev na pití

5. kondiční
25 (1dr.)
16.00
17.00

1. družstvo
Družstvo 1.1. + 1.2.
16.00
18.00
2x50

1. družstvo
50
16.30
18.00
Štěpán Matek
1. družstvoOsmička, packy: malé,velké

2. družstvo
50
16.30
18.00
Jan Zikeš, Irena Jurčíková
2. družstvoDeska na plavání, Šnorchl
2. družstvo
50
15.00
16.30
Monika Handelová
2. družstvoOsmička, láhev na pití

3. družstvo
3.2 (25)
15.30
17.00
Libuše Maňhalová

1. družstvo
TCV
16.00
17.00

4. družstvo
25 (1dr)
16.00
17.00
Vanessa Prokopová, Pavla Borochová, Kořínková, Pilnáčková
4. družstvoPloutvičky - budou

2. družstvo
Družstvo 2.1. + 2.2.
16.00
17.30

1. družstvo
50
16.30
18.30
Suchá, Zdena Šafránková

4. družstvo
mb-s
17.00
17.45
Lucie Macounová, Loukanová

3. družstvo
50
17.00
18.00
Petr Cink, Jiří Preisler

4. družstvo
25 (2dr)
17.00
18.00
Kateřina Šoubová, Barbora Bonzetová, Dolejšová, Průchová
4. družstvozajištěny oddílem

3. družstvo
3.3. (25)
17.00
18.30

1. družstvo
50
17.30
19.00

4. družstvo
mb-s
17.45
18.30
Hanzlíková

4. družstvo
25 (2dr)
18.00
19.00
Aleš Prokop, Petra Janečková, Datinská, Janečková
4. družstvoDesky na plavání k dispozici od oddílu
5. kondiční
25 (2dr)
15.30
17.00
Vlastimil Barák, Lenka Stluková
5. kondičníDesky na plavání k dispozici od oddílu

2. družstvo
TCV
16.00
17.00

5. kondiční
25 (2dr.)
16.00
17.00

5. kondiční
50 (1dr.)
16.00
17.00

1. družstvo
Družstvo 1.1. + 1.2.
16.00
18.00
16.00
1. družstvo
TCV
16.00
17.00
Bazén

3. družstvo
50
16.00
17.00
Bára Jurčíková, Jan Dubec, Jan Urbanová, Radek Silný
3. družstvoPlavecké ploutve, deska na plavání

5. kondiční
25 (1dr)
16.00
17.00
Rudolf Mai
5. kondičníPlavecké ploutve, lahev na pití

2. družstvo
50
16.00
17.30
Bazén, Leoš Borkovec
2. družstvoPlavecké ploutve

1. družstvo
50
17.30
19.00
Ota Kunt, Monika Jinochová
1. družstvoPlavecké ploutve, deska na plavání
3. družstvo
3.3. (25)
16.00
17.00

4. družstvo
mb-p
16.00
17.00

3. družstvo
3.2 (50)
16.30
18.00

1. družstvo
25
17.00
18.30
17.00
18.00
19.00
6. masters
Masters 25+
19.00
20.00

Pondělí

  • 1. družstvo
    16.00 - 17.00
  • 3. družstvo
    16.00 - 17.00
  • 16.00 - 17.00
  • 2. družstvo
    16.00 - 17.30
  • 1. družstvo
    17.30 - 19.00

Úterý

  • 1. družstvo
    06.00 - 07.30
  • 3. družstvo
    15.30 - 17.00
  • 16.00 - 17.00
  • 1. družstvo
    16.00 - 18.00
  • 1. družstvo
    16.30 - 18.00
  • 2. družstvo
    16.30 - 18.00

Středa

  • 1. družstvo
    06.00 - 07.30
  • 1. družstvo
    08.00 - 10.00
  • 2. družstvo
    15.00 - 16.30
  • 3. družstvo
    15.30 - 17.00
  • 1. družstvo
    16.00 - 17.00
  • 4. družstvo
    16.00 - 17.00
  • 2. družstvo
    16.00 - 17.30
  • 1. družstvo
    16.30 - 18.30
  • 4. družstvo
    17.00 - 17.45
  • 3. družstvo
    17.00 - 18.00
  • 4. družstvo
    17.00 - 18.00
  • 3. družstvo
    17.00 - 18.30
  • 1. družstvo
    17.30 - 19.00
  • 4. družstvo
    17.45 - 18.30
  • 4. družstvo
    18.00 - 19.00
  • 19.00 - 20.00

Čtvrtek

Pátek

  • 2. družstvo
    14.30 - 16.00
  • 3. družstvo
    15.00 - 16.00
  • 3. družstvo
    16.00 - 17.00
  • 4. družstvo
    16.00 - 17.00
  • 3. družstvo
    16.30 - 18.00
  • 1. družstvo
    17.00 - 18.30

Sobota

  • 1. družstvo
    09.00 - 11.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
06.00
1. družstvo
25
06.00
07.30
Lenka Matoušová
1. družstvoŠnorchl
1. družstvo
50
06.00
07.30
1. družstvoLáhev na pití
1. družstvo
25
06.00
07.30
Václav Seifert
07.00
08.00
1. družstvo
Družstvo 1.1. + 1.2.
08.00
10.00
09.00
1. družstvo
50 (domluva)
09.00
11.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
1. družstvo
TCV
16.00
17.00
Bazén
1. družstvo
Družstvo 1.1. + 1.2.
16.00
18.00
2x50

1. družstvo
50
16.30
18.00
Štěpán Matek
1. družstvoOsmička, packy: malé,velké
1. družstvo
TCV
16.00
17.00

1. družstvo
50
16.30
18.30
Suchá, Zdena Šafránková

1. družstvo
50
17.30
19.00
1. družstvo
Družstvo 1.1. + 1.2.
16.00
18.00
17.00
1. družstvo
50
17.30
19.00
Ota Kunt, Monika Jinochová
1. družstvoPlavecké ploutve, deska na plavání
1. družstvo
25
17.00
18.30
18.00

Pondělí

  • 1. družstvo
    16.00 - 17.00
  • 1. družstvo
    17.30 - 19.00

Úterý

  • 1. družstvo
    06.00 - 07.30
  • 1. družstvo
    16.00 - 18.00
  • 1. družstvo
    16.30 - 18.00

Středa

  • 1. družstvo
    06.00 - 07.30
  • 1. družstvo
    08.00 - 10.00
  • 1. družstvo
    16.00 - 17.00
  • 1. družstvo
    16.30 - 18.30
  • 1. družstvo
    17.30 - 19.00

Čtvrtek

  • 1. družstvo
    06.00 - 07.30
  • 1. družstvo
    16.00 - 18.00

Pátek

  • 1. družstvo
    17.00 - 18.30

Sobota

  • 1. družstvo
    09.00 - 11.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
06.00
2. družstvo
25
06.00
07.00
Suchá
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
2. družstvo
25
14.30
16.00
2. družstvoPacky - malé prstové (pouze družstvo 2.1!!)
15.00
2. družstvo
50
15.00
16.30
Monika Handelová
2. družstvoOsmička, láhev na pití

2. družstvo
Družstvo 2.1. + 2.2.
16.00
17.30
16.00
2. družstvo
50
16.00
17.30
Bazén, Leoš Borkovec
2. družstvoPlavecké ploutve
2. družstvo
50
16.30
18.00
Jan Zikeš, Irena Jurčíková
2. družstvoDeska na plavání, Šnorchl
2. družstvo
TCV
16.00
17.00
17.00

Pondělí

  • 2. družstvo
    16.00 - 17.30

Úterý

  • 2. družstvo
    16.30 - 18.00

Středa

  • 2. družstvo
    15.00 - 16.30
  • 2. družstvo
    16.00 - 17.30

Čtvrtek

  • 2. družstvo
    06.00 - 07.00
  • 2. družstvo
    16.00 - 17.00

Pátek

  • 2. družstvo
    14.30 - 16.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15.00
3. družstvo
25
15.30
17.00
Petr Kořínek, Vlastimil Barák, Anna Hanzlíková
3. družstvoOsmička, lahev na pití
3. družstvo
3.2 (25)
15.30
17.00
Libuše Maňhalová
3. družstvo
50
15.00
16.00
Věra Skočdopolová, Věra Týfová, Vanessa Prokopová, Lenka Stluková
16.00
3. družstvo
50
16.00
17.00
Bára Jurčíková, Jan Dubec, Jan Urbanová, Radek Silný
3. družstvoPlavecké ploutve, deska na plavání
3. družstvo
3.3. (25)
16.00
17.00

3. družstvo
3.2 (50)
16.30
18.00
17.00
3. družstvo
50
17.00
18.00
Petr Cink, Jiří Preisler

3. družstvo
3.3. (25)
17.00
18.30
18.00

Pondělí

  • 3. družstvo
    16.00 - 17.00

Úterý

  • 3. družstvo
    15.30 - 17.00

Středa

  • 3. družstvo
    15.30 - 17.00
  • 3. družstvo
    17.00 - 18.00
  • 3. družstvo
    17.00 - 18.30

Pátek

  • 3. družstvo
    15.00 - 16.00
  • 3. družstvo
    16.00 - 17.00
  • 3. družstvo
    16.30 - 18.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
16.00
4. družstvo
25 (1dr)
16.00
17.00
Vanessa Prokopová, Pavla Borochová, Kořínková, Pilnáčková
4. družstvoPloutvičky - budou
4. družstvo
mb-p
16.00
17.00
17.00
4. družstvo
mb-s
17.00
17.45
Lucie Macounová, Loukanová

4. družstvo
25 (2dr)
17.00
18.00
Kateřina Šoubová, Barbora Bonzetová, Dolejšová, Průchová
4. družstvozajištěny oddílem

4. družstvo
mb-s
17.45
18.30
Hanzlíková

4. družstvo
25 (2dr)
18.00
19.00
Aleš Prokop, Petra Janečková, Datinská, Janečková
4. družstvoDesky na plavání k dispozici od oddílu
18.00

Středa

  • 4. družstvo
    16.00 - 17.00
  • 4. družstvo
    17.00 - 17.45
  • 4. družstvo
    17.00 - 18.00
  • 4. družstvo
    17.45 - 18.30
  • 4. družstvo
    18.00 - 19.00

Pátek

  • 4. družstvo
    16.00 - 17.00
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
15.00
5. kondiční
25 (2dr)
15.30
17.00
Vlastimil Barák, Lenka Stluková
5. kondičníDesky na plavání k dispozici od oddílu

5. kondiční
25 (2dr.)
16.00
17.00

5. kondiční
50 (1dr.)
16.00
17.00
16.00
5. kondiční
25 (1dr)
16.00
17.00
Rudolf Mai
5. kondičníPlavecké ploutve, lahev na pití
5. kondiční
25 (1dr.)
16.00
17.00

Pondělí

Úterý

Čtvrtek

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
19.00
6. masters
Masters 25+
19.00
20.00

Středa

No events available!