}

O víkendu 18. a 19. listopadu se v jabloneckém bazéně konal Přebor Libereckého kraje, na němž reprezentace PKLbc zářila. A to nejen počtem závodníků, ale také množstvím získaných medailí. Naši borci domů přivezli téměř 160 cenných kovů!

Sam Duck, Honza Jurčík a Kája Kavanová si dokonce v každé disciplíně, jíž se zúčastnili, doplavali pro zlato! K tomu překonali podstatnou část svých osobních rekordů. Ve všech závodech navíc pokořilo své dosavadní nejlepší časy 17 plavců.

Závodů se zúčastnilo více než 60 libereckých reprezentantů, mezi nimiž byly početně zastoupeny všechny kategorie od nejmladších plavců, z nichž pro mnohé byla soutěž jednou z prvních, na které mohli předvést své výkony, až po ostřílené rakeťáky, kteří zde měli šanci zlepšit své osobní rekordy a poměřit síly s četnou konkurencí kraje.

Během závodů se nám také poštěstilo oslavit 16. narozeniny bratrů Jurčíků, pro které si plavci připravili pár překvapení. Kromě běžného narozeninového přání byl Pepa unesen, v obličejích skončilo mnoho šlehačky a došlo i na depilaci nohou.

Na podzimním krajském přeboru předvedli plavci výborné výkony. Překonáno bylo mnoho osobních rekordů a medailový zisk překročil obrovské číslo! Nyní nezbývá než v tréninku vytrvat a za chvíli se již soustředit na druhou část sezóny.