}

Bez povšimnutí nesmí zůstat šestice statečných plavců a plavkyň, kteří se zúčastnili Letního mistrovství České republiky v Chomutově. Kačka Adámková, Ondra Bernkopf, Emma Knoblochová, Verča Romanenko, Víťa Rožec a Kuba Šebelka zde předvedli výborné výkony.

Víťa se z šesti startů umístil čtyřikrát v první dvacítce, a to jednou na 13. místě, dvakrát na 14. a jednou na 15. místě. A co lépe, zlepšil si časy na 5 z 6 zaplavaných disciplín.

Kuba zaznamenal dvě umístění v první dvacítce na 11. a 18. místě, přičemž se mu povedlo pokořit dva osobní rekordy. Ondra se jednou zařadil mezi dvacet nejlepších na rovném 20. místě a tento čas se mu povedlo také zlepšit.

Z dívčího zastoupení si nejlépe vedla Kačka, která se dvakrát dostala na 18. místo a překonala přes polovinu svých přihlášených časů. Verča, byť závodila jen ve dvou disciplínách, vystoupala na příčku 17. a 25. a podařilo se jí překonat jeden osobní rekord. A šestici uzavírá Emma, která zdolala dva osobní rekordy ze tří.

Liberecká reprezentace také složila několik štafet, z nichž nejlepší se umístila na 6. místě. Parádní reprezentace a snad i motivace do dalšího snažení.

 

Jakub Regner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *