}

Pro někoho volno, pro nás příležitost pořádně zamakat.

Volno od školy, krásné počasí a podzimní prázdniny. To je perfektní kombinace pro intenzivní trénink, nejlépe víckrát denně. A toho jsme řádně využili. Udělali jsme si čtyřdenní soustředění v Liberci – dny jsme strávili společně a domů jsme se chodili jenom vyspat.

Program jsme odstartovali lehkou přípravnou středou, následoval nabitý čtvrtek, drsný pátek a vyklusávací sobota. Všehovšudy jsme zvládli devět sportovních a dvě vzdělávací jednotky.

Ve středu jsme oficiálně začali, jak jinak než ve vodě. Během čtvrtka jsme zvládli dokonce čtyři tréninky. Ráno jsme si k snídani dali dvě hodiny ve vodě, následovala teorie o plaveckých způsobech od našeho metodika a trenéra Štěpána Matka. Po obědě jsme si rýsovali pekáče buchet s Monikou Händelovou, nakonec jsme se šli hlavním motivem 20krát 100m „vyplavat“ do bazénu.

Že bychom se v pátek trochu šetřili, to se rozhodně říct nedá. Počet a poměr tréninků byl v podstatě totožný. Ale aspoň jsme si o hodinu přispali a šli plavat až na devátou hodinu. Před námi už byla jenom sobota dopoledne. Na oběd jsme byli doma: Přiznejte se, kdo usnul nad talířem?

Přestože to byly náročné dny, tak nás jistě posílily. A to nejen díky odtrénovaným hodinám, ale také co do krásného času, který jsme mohli sdílet se svými kamarády a oblíbenými trenéry. Teď nás čeká regenerace a od pondělí opět svědomitý trénink. Krajské přebory se blíží, tak ať se naše snaha za měsíc zúročí.

An

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *