}

Ve středu 22. prosince jsme se již tradičně potkali na libereckém bazéně při posledních závodech letošního roku. Zaplavali jsme si kraulový trojboj a superdlouhou štafetu. Po tmě jsme lovili překvapení. Na závěr jsme si rozebrali cukrovinky a vánoční ozdoby s logem našeho oddílu.

Na závody byly na domácí bazén přizvali spřátelené oddíly Plavecký klub Sport Česká Lípa a TJ Kralupy. Děti si zaplavaly závody na 50m, 100m a 200m volným způsobem.

Hřebem odpoledne pak byla kraulová štafeta 16x50m. Musela být složená dle věkového průřezu v oddílu – plavali tak devítileté děti se svými zkušenými trenéry. V těsném finiši nakonec jako první dohmátla štafeta Kralup, druhé místo vyplavala Ačková štafeta PKLbc a třetí místo brala Česká Lípa.

Po setmění děti ještě lovily svítící náramky a kapra. Ke štědrovečerní tabuli ale neodcházel nikdo s prázdnou – všichni na cestu domů ještě dostali vánoční balíčky.

Fotografie z průběhu naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *