}

Sobota 5.11. byla závodním dnem pro trenéry a členy Masters PKLbc – na VII. Zimní mezinárodní mistrovství ČR do České Lípy se vydala pětice plavců. Závodů se zúčastnili Petr Kořínek, Libor Ježek, Lenka Stluková, Pavlína Jungová a Stefka Lanková. Ti se mezi konkurencí ostatních oddílů rozhodně neztratili, přes různé zdravotní problémy zabojovali a přivezli celkem 16 medailí.

Nejlépe skončila nejstarší členka Stefka Lanková, která si ze závodů odváží 2x zlatou medaili a též dopomohla štafetě Polohový závod mix ke stříbru.

Petr Kořínek si zaplaval celkem 5 startů, přičemž dosáhl 2x na stříbro, 1x bronz a stříbro ze štafety.

Lenka Stluková si odnesla medaile ze všech startů, 2x stříbro ,1x bronz a také stříbro ze štafety.

Libor Ježek byl nejúspěšnější v disciplíně 200m prsa, v níž se umístil na 2. místě a k tomu přidal stříbro ze štafety.

Pavlína Jungová si z obou startů odváží také medaile, 1x zlatou na 100VZ a 2x stříbrnou.

Gratulujeme za skvělé výkony a vynikající reprezentaci našeho oddílu!