}

Vážení členové, plavci, sportovci i příznivci našeho klubu!

Obracím se na vás v této nelehké situaci, kdy jsme nuceni opustit náš zavedený sportovní režim, a reagovat na neustále se měnící vládní opatření. Nejprve nám zavřeli bazény, naše přirozené prostředí, a následně nám v podstatě zakázali i jakkoli společně trénovat. Tím nás vlastně zahnali úplně do kouta, a jsme tak opět nuceni přejít na individuální přípravu.

Jarním nelehkým obdobím jste prošli výborně, a restart do nové sezony byl naprosto báječný. Měli jsme štěstí, že jsme v mezidobí zvládli i několik kontrolních plaveckých závodů, kde snad každý mohl vidět parádní posun ve svých osobních maximech.

Vím, že ani ve škole to nemáte jednoduché, a i tam se radikálně změnil režim učení. Ale tu chvilku párkrát za týden si jistě najdete, čímž si jednak odpočinete od učení, ale zároveň ještě zlepšíte svou kondici, a tím i imunitu, která se hodí nejen proti covidu.

Věřím, že nestandardní režim zvládnete, a společně dokážeme přestát nelehkou situaci i tentokrát. Až skočíte znovu do vody (a snad to nebude dlouho trvat), tak budete po chvilce ještě rychlejší než nyní. Nezbývá nežli nepolevovat ve vaší píli, a zatím trénovat individuálně.

S Vašimi trenéry jsme připravili tréninkový plán pro individuální přípravu ( Treninkovy-plan-10-2020 ). Snažte se ho dodržovat. Zůstaňme v kontaktu a trénujme na dálku. Trenéři budou rádi za jakékoliv Vaše reakce – tréninkový deník či fotku z tréninku.  Pokud se dokážete domluvit, můžete pro větší motivaci trénovat i v malých skupinkách (do 6-ti osob).

Držím palce a doufám, že se to brzo přežene, a nenechá za sebou spoušť.

Plán pro individuální přípravu naleznete ZDE .

 

Za Sportovní plavecký klub Slavia Liberec, z.s.

Ing.Petr Kořínek, předseda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *